PILLOW PAD N COOL WSP WH S2403
Sale
Original price
$12.90
Original price
$12.90
-
Original price
$12.90
Original price
$12.90
Current price
$6.40
$6.40
-
$6.40
Current price
$6.40
Spec/Size
| Product Code | 250752591700 |
| Color | WHITE |
| Size | W65 x D45 x H1cm |
| Materials | POLYETHYLENE/NYLON |
| Weight | 0.16kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W13.5 x D6 x H22cm |
| Package Weight | 0.19kg |
| Made In | CHINA |