HIGH-BREATHABLE PILLOWCOVER NFIT
Sale
Original price
$18.90
Original price
$18.90
-
Original price
$18.90
Original price
$18.90
Current price
$17.00
$17.00
-
$17.00
Current price
$17.00
Spec/Size
| Product Code | 250755089700 |
| Color | LIGHT2 GRAY |
| Size | W63 x D43 x H1cm |
| Materials | POLYESTER COTTON |
| Weight | 0.1kg |
| Warranty | - |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W13 x D4 x H22cm |
| Package Weight | 0.14kg |
| Made In | CHINA |