BLANKET FUR TOUCH GY S A2419
Sale
Original price
$37.90
Original price
$37.90
-
Original price
$37.90
Original price
$37.90
Current price
$34.10
$34.10
-
$34.10
Current price
$34.10
Spec/Size
| Product Code | 2115100009148 |
| Color | Gray |
| Size | W140 x D200 x H4cm |
| Materials | polyester |
| Weight | 1.58kg |
| Warranty | 1 year |
| Assembly Type | Assembled |
| Assembly Time | - |
| Delivery Type | DropOffDelivery |
| Package Size | W80 x D100 x H100cm |
| Package Weight | 2.08kg |
| Made In | CHINA |
Single size
● Antibacterial and deodorizing (filling)
● Anti-static (lining)
● Machine washable
■ Composition
Fabric:
100% polyester fluff
Ground yarn: 100% polyester
Filling: 100% polyester
Lining: 100% polyester
■ Machine washable (use a laundry net)